Nis, 27 2017

1.100,00 TL

Fiyat:949,00 TL

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN
HEMEN ARAYIN 0252 358 54 00

  • 8 filtrasyon aşaması içerir
  • Mineral Filtre ile yüksek oranda mineralli su elde edilir
  • Alkalin Filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar
  • Detox Filtre vücutta toksinlerin birikmesini engeller
  • Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar
  • Dahili pompa sayesinde tazikli su üretir
  • Sağlıklı ve lezzetli su Üretir

 

 


FAVORİ PLUS

Housing – Double O-Ring ( Çift Conta )
5 Mikron PP Sediment Filtre
Aktif Karbon Blok Filtre
1 Mikron PP Sediment Filtre
75 GPD Membran Filtre
T-33 Hindistan Cevizi Kabuğu Karbon Filtre
3.2 Galon PAE Marka Çelik Basınçlı Tank
Mineral Filtre, Alkalin Filtre, Detox Filtre
Avrupa Musluk ( Lüks )
75 GPD Pompa – 75 GPD Adaptör

Ev tipi su arıtma cihazı olan Conax Favori Plus, Mineral, Alkalin ve Detoks teknolojisi ile donatılmış en iyi su arıtma cihazlarındandır. Oldukça kireçli ve kirli olan şebeke suları her bakımdan sağlığı tehdit etmekte, içme suyu olarak kullanılamamasının yanında sebze ve meyveleri bile yıkamak risk teşkil etmektedir.

Conax Favori Plus su artıma cihazı, ters ozmos teknolojisi ile şebeke suyunu son derece sağlıklı ve lezzetli bir hale getirmektedir. İnsan vücudunun %65’inin su olduğu düşünüldüğünde suyun ne kadar hayati bir içecek olduğu daha iyi anlaşılmaktadır. Bedenin ısı dengesi, besinlerin yakılması ve sindirimi, hücrelerin yaşamına devam etmesi tamamen su alımına bağlıdır. Yeterli su alınmadığında ciddi sağlık sorunları baş gösterir. Alınan su mutlaka sağlıklı olmalı, su ihtiyacını karşılarken sağlıksız su ile daha ciddi rahatsızlıklar yaşanmamalıdır.

Conax Favori Plus su arıtma cihazı, dünyada 8 filtre içeren tek su arıtma cihazıdır. Su arıtma cihazları içinde mineral filtre içeren ve 8 çeşit mineralle içme suyunu zenginleştiren son teknoloji bir üründür. Suyun pH dengesini 8.5 seviyesine getirerek vücutta çok daha rahat dolaşmasını sağlar.

 

TERS OZMOS MEMBRAN FİLTRE

Ters Ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan geçirilerek arıtılmasını sağlar. Nano boyutta tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikroorganizma ve kirecin arıtılmasını sağlar.

 

 


FAVORI PLUS SİSTEMİNDE KULLANILAN FİLTRE TEKNOLOJİLERİ


FAVORI PLUS ÜRÜN ÖLÇÜLERİ