Conax Premium

Conax İşyeri Tipi GPD 150

Conax İşyeri Tipi GPD 600

Conax Favori Plus

Conax İşyeri Tipi 300GPD

Conax Kalite Politikası

Müşteri memnuniyetinin sürekli olmasının her zaman kalite anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan bir firma olarak, kalite odaklı üretimimizle sektörün örnek firması olmaya devam ediyoruz. Yasa ve yönetmeliklere uygun kaliteli üretimimiz ve her bir kalite sertifikamızla su arıtma sistemleri sektöründe emin adımlarla yürüyor, kaliteli ve sağlıklı su arıtma cihazlarımızla her geçen gün müşteri kitlemizi büyütüyoruz.

Sektörün güvenilir ve tecrübeli bir firması olarak müşteriler üzerinde sağladığımız güveni her zaman kalite odaklı çalışmamızla elde ediyor, profesyonel kadromuzla kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. ISO 9001 ve 14001 kalite belgesine sahip bir firma olarak su arıtma cihazları ve sistemleri üretiminde her aşamada kaliteyi ön planda tutuyor ve her zaman müşterilerimizin taleplerine uygun en kaliteli cihazları üretiyoruz.

Her zaman kendini yenileyen ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ilke edinen profesyonel kadrosu ile daima ileri bakmakta ve çevre dostu ürünleri ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kaliteli üretimi ve kaliteli hizmeti her zaman müşterilerinin hak ettiğini düşünen firmamız, satış ve satış sonrası hizmetleri ile daima müşterilerinin yanındadır.