Bodrum Berrak Su Arıtma ve Temizlik Sistemleri

Bodrum Berrak,ekibinde görev alan uzman kadrosuyla,temizlik makineleri alanında edindiği 19 yıllık deneyimi, su arıtma sistemleri alanında sahip olduğu 10 yıllık tecrübeyle birleştirerek Bodrum ve çevresindeki değerli müşterilerine hizmet vermenin heyecanını duyar.

Neler Sunuyoruz?
Yerinde Tespit

Yerinde Tespit

Müşterilerimizin su ve temizlik ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik çalışmaları, müşteri memnuniniyetini ön planda tutarak sağlarız.
Anahtar Teslim Hizmetler

Anahtar Teslim Hizmetler

Her türlü temizlik ve arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahüt eder ve müşterilerimizin hizmetine sunarız.
Teknik Servis

Teknik Servis

Tüm temizlik ve su arıtma sistemleri ile ilgili her türlü problemlerin çözümüne yönelik çalışmaları büyük bir özveri ile yürütürüz.
Satış ve Yedek Parça

Satış ve Yedek Parça

Bodrum Berrak temizlik ve su arıtma sistemlerinde satış hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda süreci titizlikle yönetir.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimizin daha hijyenik ve temiz evlerde yaşamalarına katkıda bulunacak temizlik sistemleri sunmakla birlikte, bölge insanının sağlıklı içme suyuna doğa dostu su arıtma teknolojilerimiz sayesinde en uygun fiyatlarla ve en iyi hizmetle ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sektördeki yeniliklere ve teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, kullanıcılarına sunduğu ürün ve hizmetin kalitesiyle, bölgenin en çok tercih ve tavsiye edilen firmalarından biri olmak.